ELRING Tiiviste, öljynlaskutulppa Kupari, Sisäläpimitta: 14mm

Alkuperäinen ELRING Tiiviste, öljynlaskutulppa Materiaali: Kupari valmistaja

Tiiviste, öljynlaskutulppa

Tuotenro: 115.100

Sopii ajoneuvoosi?

Rekisterinumerolla

  • 2 vuoden takuu

  • 14 päivän palautusoikeus

-52%
(1,00 €) 0,48 €
Säästä: 52%
sis. Alv 24%, Toimitus
- +

varastossa

Tuote lisättiin ostoskoriin
  • Valmistajan osan numero: 115.100
  • Valmistajan: ELRING
  • EAN numero: 4041248445976
  • Materiaali: Kupari
  • Sisäläpimitta [mm]: 14
  • Ulkoläpimitta [mm]: 20
  • Paksuus [mm]: 1,5
  • Muoto: A-muoto
  • Vaihtoehtoinen korjaussarja: 017.736, 505.550, 505.540
  • DIN / ISO: 7603
  • ELRING: Tiiviste, öljynlaskutulppa
  • Tuotenumero: 115.100
  • OVH: 1,00 €
Nopea toimitus ELRING Tiiviste, öljynlaskutulppa Kupari, Sisäläpimitta: 14mm (Artikkelinro. 115.100)
Verrattavissa OE-numeroihin (ainoastaan vertailemiseen)
ALFA ROMEO — OE 234032235
AUDI | SEAT | SKODA | VW — OE N0138492
AUDI | SEAT | SKODA | VW — OE N138492
CHRYSLER | DODGE | JEEP — OE 05073946AA
DAEWOO | OPEL — OE 94525114
DAF — OE 0244680
DEUTZ | KHD | MAGIRUS-DEUTZ | MWM — OE 01118693
DEUTZ | KHD | MAGIRUS-DEUTZ — OE 01301223
FIAT — OE 10280060
FORD — OE 0209725
FORD — OE 1005306
FORD — OE 95VW6734AA
HANOMAG — OE 0996731012
HANOMAG HENSCHEL — OE N007603014106
IVECO — OE 16508160
MAN — OE 06561900706
MASSEY FERGUSON — OE 1440012X1
MAZDA — OE 995641400
MERCEDES-BENZ — OE 007603014106
MITSUBISHI — OE MN960041
MWM — OE 604920101420
NISSAN — OE 11026HG00B
OPEL — OE 11023582
OPEL — OE 2091046
OPEL — OE 4803630
RENAULT TRUCKS — OE 0003008058
RENAULT TRUCKS — OE 0870073700
RENAULT TRUCKS — OE 5000254857
RENAULT TRUCKS — OE 7703062043
SAAB — OE 7522709
SAAB — OE 8728051
SCANIA — OE 192633
SCANIA — OE 303098
STEYR — OE 90003098015
VOLVO — OE 9690116
Tuotearviot
Asiakkaiden mielipiteet
5 /5.00
Suosittelemme sinulle myös näitä tuotteita:
ELRING Tiiviste, öljynlaskutulppa Kupari, Sisäläpimitta: 14mm 115.100 autoosi sopiva huippuhintaan