RIDEX Jarrupala, levyjarru Taka-akseli

Alkuperäinen Jarrupala, levyjarru RIDEX 402B0082 valmistaja

Jarrupala, levyjarru

Tuotenro: 402B0082

Sopii ajoneuvoosi?

Rekisterinumerolla

  • 2 vuoden takuu

  • 14 päivän palautusoikeus

-15%
(14,04 €*) 11,93 €
Säästä: 15%
sis. Alv 24%, Toimitus
- +

varastossa

Tuote lisättiin ostoskoriin
  • Valmistajan osan numero: 402B0082
  • Valmistajan: RIDEX
  • EAN numero: 4059191315925
  • Asennuspuoli: Taka-akseli
  • Kulumisenilmaisimen liitos: Ei kulumisenilmaisimelle
  • Pituus (mm): 61,7
  • Korkeus (mm): 56,5
  • Paksuus [mm]: 15
  • Määräyksikkö: Akselisarja
  • Kunto:  uusi
  • RIDEX: Jarrupala, levyjarru
  • Tuotenumero: 402B0082
Nopea toimitus RIDEX Jarrupala, levyjarru Taka-akseli (Artikkelinro. 402B0082)
Verrattavissa OE-numeroihin (ainoastaan vertailemiseen)
ALFA ROMEO — 0060711959
ALFA ROMEO — 0060727286
ALFA ROMEO — 0060729251
ALFA ROMEO — 0060740842
ALFA ROMEO — 0060778263
ALFA ROMEO — 105142211504
ALFA ROMEO — 116002205203
ALFA ROMEO — 11600220520330
ALFA ROMEO — 116002205230
ALFA ROMEO — 116332205200
ALFA ROMEO — 116332205230
ALFA ROMEO — 60711959
ALFA ROMEO — 60727286
ALFA ROMEO — 60729251
ALFA ROMEO — 60740842
ALFA ROMEO — 60778263
AUDI — 311698151C
AUDI — 803698151C
BEDFORD | FORD — 91075504
BEDFORD | FORD — 91090543
BMW — 34111116619
BMW — BMWPL01
MASERATI — 310254042
MASERATI — 327256131
MERCEDES-BENZ — 0004205720
MERCEDES-BENZ — 0004205820
MERCEDES-BENZ — 0004206220
MERCEDES-BENZ — 0004206280
MERCEDES-BENZ — 0004207620
MERCEDES-BENZ — 0014200620
MERCEDES-BENZ — 0014209320
MERCEDES-BENZ — 0025864742
MERCEDES-BENZ — 0025864842
MERCEDES-BENZ — 2726750
MERCEDES-BENZ — A0004205720
MERCEDES-BENZ — A0004205820
MERCEDES-BENZ — A0004206220
MERCEDES-BENZ — A0004206280
MERCEDES-BENZ — A0004207620
MERCEDES-BENZ — A0014200620
MERCEDES-BENZ — A0014209320
MERCEDES-BENZ — A0025864742
MERCEDES-BENZ — A0025864842
MERCEDES-BENZ — A2726750
OPEL — 1605449
OPEL — 1605466
OPEL — 1605543
OPEL — 1605723
Tuotearviot
Asiakkaiden mielipiteet
5 /5.00
Suosittelemme sinulle myös näitä tuotteita:
RIDEX Jarrupala, levyjarru Taka-akseli ANL Braking 402B0082 autoosi sopiva huippuhintaan