RIDEX Tanko, kallistuksenvaimennin etuakseli molemminpuoleinen, 331,25mm

Alkuperäinen RIDEX Tanko, kallistuksenvaimennin Asennuspuoli: etuakseli molemminpuoleinen valmistaja

Tanko, kallistuksenvaimennin

Tuotenro: 3229S0004

Sopii ajoneuvoosi?

Rekisterinumerolla

  • 2 vuoden takuu

  • 14 päivän palautusoikeus

-29%
(13,00 €) 9,33 €
Säästä: 29%
sis. Alv 24%, Toimitus
- +

varastossa

Tuote lisättiin ostoskoriin
  • Valmistajan osan numero: 3229S0004
  • Valmistajan: RIDEX
  • EAN numero: 4059191322930
  • Asennuspuoli: etuakseli molemminpuoleinen
  • Tanko / tuki: Yhdystanko
  • Pituus (mm): 331,25
  • Kierre 1: M10X1.5
  • kierre 2: M12X1.75
  • Kierremalli: Oikealla kierteellä
  • Läpimitta 3 [mm]: 10
  • Läpimitta 1 [mm]: 18
  • Läpimitta 2 [mm]: 18
  • RIDEX: Tanko, kallistuksenvaimennin
  • Tuotenumero: 3229S0004
  • OVH: 13,00 €
Nopea toimitus RIDEX Tanko, kallistuksenvaimennin etuakseli molemminpuoleinen, 331,25mm (Artikkelinro. 3229S0004)
Verrattavissa OE-numeroihin (ainoastaan vertailemiseen)
VOLVO — OE 274303
VOLVO — OE 274456
VOLVO — OE 30714685
VOLVO — OE 31201602
VOLVO — OE 31212692
VOLVO — OE 31216292
VOLVO — OE 8634736
VOLVO — OE 8672445
VOLVO — OE 8672449
VOLVO — OE 9200603
Tuotearviot
Asiakkaiden mielipiteet
5 /5.00
Asiakkaat, jotka ostivat "Tanko, kallistuksenvaimennin 3229S0004" ostivat myös:
  • Laakerin holkki, vakaaja
    Laakerin holkki, vakaaja JP GROUP tuotenro: 1140600400, 0,48 €, Alennus: 52% Kokemus
    JP GROUP | 1140600400
    0,48 € -52% OVH: 1,00 € Säästä: 52%
  • Vakaajan hela
    Vakaajan hela MAXGEAR tuotenro: 72-2256, 1,10 €, Alennus: 45% Laatu
    MAXGEAR | 72-2256
    1,10 € -45% OVH: 2,00 € Säästä: 45%
  • Korjaussarja, vakaaja
    Korjaussarja, vakaaja CORTECO tuotenro: 49399329, 11,03 €, Alennus: 27% vaihda
    CORTECO | 49399329
    11,03 € -27% OVH: 15,00 € Säästä: 27%
  • Kiinnityspultti, vakaaja
    Kiinnityspultti, vakaaja AUGER tuotenro: 68219, 1,05 €, Alennus: 48% Hinnat
    AUGER | 68219
    1,05 € -48% OVH: 2,00 € Säästä: 48%
  • Laakerin holkki, vakaaja
    Laakerin holkki, vakaaja JP GROUP tuotenro: 1140604700, 0,55 €, Alennus: 45% Korjaus
    JP GROUP | 1140604700
    0,55 € -45% OVH: 1,00 € Säästä: 45%
  • Laakerin holkki, vakaaja
    Laakerin holkki, vakaaja JP GROUP tuotenro: 1140600200, 0,93 €, Alennus: 54% vaihda
    JP GROUP | 1140600200
    0,93 € -54% OVH: 2,00 € Säästä: 54%
  • Laakerin holkki, vakaaja
    Laakerin holkki, vakaaja JP GROUP tuotenro: 1140603000, 1,05 €, Alennus: 48% viallinen? mitä tehdä?
    JP GROUP | 1140603000
    1,05 € -48% OVH: 2,00 € Säästä: 48%
  • Laakerin holkki, vakaaja
    Laakerin holkki, vakaaja JP GROUP tuotenro: 1140602700, 1,08 €, Alennus: 46% Kokemus
    JP GROUP | 1140602700
    1,08 € -46% OVH: 2,00 € Säästä: 46%
  • Laakerin holkki, vakaaja
    Laakerin holkki, vakaaja NIPPARTS tuotenro: N4230307, 0,61 €, Alennus: 39% Tuotearviot Alkuperäinen
    NIPPARTS | N4230307
    0,61 € -39% OVH: 1,00 € Säästä: 39%
  • Laakerin holkki, vakaaja
    Laakerin holkki, vakaaja JP GROUP tuotenro: 1140450100, 1,01 €, Alennus: 50% Alkuperäisosa
    JP GROUP | 1140450100
    1,01 € -50% OVH: 2,00 € Säästä: 50%
Suosittelemme sinulle myös näitä tuotteita:
RIDEX Tanko, kallistuksenvaimennin etuakseli molemminpuoleinen, 331,25mm 3229S0004 autoosi sopiva huippuhintaan